ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر


در هجدهمین جلسه ستاد استانی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا؛

فعالیت‌های فناوران شهرک در جهت مقابله با این بیماری تشریح شد

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در هجدهمین جلسه ستاد استانی پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در محل استانداری اصفهان به تشریح عملکرد فناوران این شهرک در جهت تولید محصولات برای مقابله با بیماری کرونا پرداخت.
فعالیت‌های فناوران شهرک در جهت مقابله با این بیماری تشریح شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این جلسه با تشریح عملکرد شرکت‌های فناور، اظهار کرد: این شرکت‌ها آمادگی دارند در جهت نیاز استان، تولید خود را افزایش دهند.

وی محصولات شرکت‌های دانش بنیان مستقر در این شهرک برای مقابله با کرونا را در بخش‌های تجهیزات پزشکی شامل ماسک‌های 95 N مخصوص بیمارستان‌ها، ماسک‌های سه لایه، کیت‌های تشخیص، مخازن ذخیره اکسیژن و تب‌سنج‌های غیر تماسی فروسرخ عنوان کرد.

قیصری همچنین سامانه‌های رهگیری و نظارت بر توزیع اقلام بهداشتی، ساختمان‌های پیش ساخته و سامانه‌های انجام دورکاری و آموزشی را از دیگر محصولات شرکت‌های فناور در این زمینه دانست.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خاطرنشان کرد: یکی از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در شهرک نیز موفق به طراحی و ساخت خط تولید ماسک سه لایه شده است.

استاندار اصفهان نیز با تقدیر از تلاش فناوران در تولید این محصولات گفت: لازم است در جهت افزایش این تلاش‌ها، گام‌های موثری برداشته شود.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 2094     تاریخ: 1399/01/07
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal