ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر


در جلسه ستاد استانی مقابله و پیشگیری بیماری کرونا؛

معاون اول رئیس جمهور در جریان اقدامات فناوران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان قرار گرفت

معاون اول رئیس جمهور در جریان اقدامات شرکت‌های فناور شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در پیشگیری و مقابله با کرونا قرار گرفت.
معاون اول رئیس جمهور در جریان اقدامات فناوران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان قرار گرفت
 
به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جهانگیری که در جلسه ویدئو کنفرانس با استاندار و مدیران استان اصفهان برای بررسی اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با بیماری کرونا برگزار شده بود، در جریان اقدامات شرکت‌های فناور شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در این خصوص قرار گرفت.
استاندار اصفهان به فعالیت شرکت‌های فناور و دانش بنیان در اصفهان اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه این فعالیت‌ها توانست بسیاری از مشکلات استان در خصوص مقابله با بیماری کرونا همچون مواد شوینده و ماسک را رفع کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان نیز در این جلسه با اشاره به برخی از فناوری‌های دانش‌بنیان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، اظهار کرد: این فناوری‌ها شامل طراحی و ساخت خط تولید ماسک سه لایه، ماسک‌های 95 N مخصوص بیمارستان‌ها، مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح و مخازن ذخیره اکسیژن و تب‌سنج‌های غیر تماسی فروسرخ است.
سامانه‌های رهگیری و نظارت بر توزیع اقلام بهداشتی و سامانه‌های انجام دورکاری و آموزشی نیز از دیگر محصولات شرکت‌های فناور در این زمینه بود که دکتر قاضی عسکر به آن اشاره کرد.
دکتر اسحاق جهانگیری پس از شنیدن گزارش این تولیدات، ضمن ابراز خوشنودی تصریح کرد: صنعت و فناوران اصفهان همیشه خوش درخشیده‌اند و لازم است از این تولیدات حمایت شود.

/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1964     تاریخ: 1399/01/07
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal