ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت


/بازدید/

حضور مدیران شهرستان سمیرم در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

نماینده مردم، فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان سمیرم با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از نزدیک با عملکرد این شهرک آشنا شدند.
حضور مدیران شهرستان سمیرم در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری با بیان اینکه فهم و تولید ما درون زاست اما نگاه همان برون زاست، اظهار کرد:به طور مثال با توجه به نیاز جامعه امروز و همه گیری ویروس کرونا، اقدامات مناسبی همچون تولید ماسک و تجهیزات و فناوری آن در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان انجام شد و اکنون توان و امکان صادرات داریم رویکرد ما بازارمحور است.

وی با اشاره به اینکه حمایت متناسب با ظرفیت‌های فعلی، موجب رشد و توسعه هر چه بیشتر و تاثیرگذاری اجتماعی می‌شود، افزود: اعتبارات هزینه‌ای کل پارک‌های علم و فناوری در سال 99 مساوی با اعتبار هزینه‌ای یک دانشگاه است در صورت ایجاد ابزارهای حمایتی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، می‌توان به ایجاد و تقویت شرکتهای فناور برای رفع نیاز جامعه امیدوار بود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی نیز با ابراز خرسندی از مشاهده توانمندی جوانان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در قالب شرکتهای متنوع اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با استفاده از الگوی شهرک در سمیرم نسبت به شناسایی ظرفیت‌ها و پیشرفت این شهرستان کمک کنیم.

بازدیدکنندگان از شرکت‌های سبک بتن پرتیکان، احیاگران قلب آسیا و بهیار صنعت سپاهان دیدن کردند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 2109     تاریخ: 1399/10/20
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal